Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit csinálnátok,ha a pasitokna...

Mit csinálnátok,ha a pasitoknak fals ízlése lenne mindenhez,és ő akarja teljesen berendezni a házon belüli dolgokat? Olyan ötletei vannak,hogy feláll a hátamon a szőr,és köti az ebet a karóhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy egy csúnya, ízléstelen berendezésű házban kelljen laknom,mert akkor inkább elhagyom. Nem ér annyit,hogy hosszú időn keresztül olyanban éljek,ami nem tetszik,és csak az idegességet szüli bennem. Olyan dolgokat akar összepasszítani,ami manapság már nem is divat, és ha valaki bejön a házba vendégként,ott fogja magát összehányni az ízléstelenségtől. Most is mindenféle bútorok (öregek, újak, több színárnyalatban) vannak a házban és tényleg egy ízlésficam az egész. Szerinte még ez sem néz ki rosszul.. Mit csináljak? Tényleg itt kellene hagyjam emiatt? Mert valóban úgy érzem,hogy az ilyen környezet nagyban rá fogja nyomni a bélyeget a kapcsolatra. Szerintetek?Ráadásul,tárgyalni sem hajlandó, "az lesz,amit én mondok", mint egy hisztis nő..
máj. 20. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nehéz ítéletet mondani. Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor kell egy külső fél, aki objektíven el tudja mondani mit lát.
máj. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Keressetek egy lakberendezőt majd az rendet tesz közöttetek. Ő kitalalja, hogy lehet összehangolni a te és a párod ízlését, ami még jól is fog kinézni.

Ritkán mondok ilyet, de vannak olyan emberek akiknek szüksége van erre.

máj. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd ott! Jobbat érdemel egy olyannal, akinek a szemében a bútorokon múlik a kapcsolata. Jár neki az esély, hogy társat találjon, mert te nem vagy az!
máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De amikor elkezdtetek járni, nem derült ki rövid úton, hogy ennyire eltérő az ízlésetek?
máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Az írás alapján úgy érzem mintha a pasié lenne a ház és az ő pénzéből történne a bútor csere is. Ha ez így van, bármennyire is bunkónak hangzik, de te vagy a képlékeny változó az egyenletben.

Csak pasinak jellemezted a nem pedig élettárs, vőlegény, férj stb.

Nekem saját házam van, mindent én választottam ki az építkezés során egyedül. Akkor szingli voltam, most meg megint. Ha most odaköltözne valaki igen meggondolnám hogy hagyjam kibontakozni, mert utana én nézegettem azt amiket vett. Más lenne a helyzet, ha komoly a dolog, házasodni készülük.

máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

"Olyan dolgokat akar összepasszítani,ami manapság már nem is divat"

Tehát akkor te ilyen divatfan vagy, aki bedől a legújabb reklámoknak. A praktikusság és az ésszerűség sokkal fontosabb a divatnál.

máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Már nagyon szép képet adó 85" OLED tévénk van, de hagyománytiszteletből fekete-fehérben nézzük, csak elé helyeztünk egy sárgás átlátszó műanyag lapot, ahogy régen volt szokás
máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal,hogy a ház kinek a tulajdona?

Ez nem derül ki a kérdésedből.

máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Közösen vettük.
máj. 20. 11:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8.vagyok

Értem,ha közös,akkor miért nem köttök kompromisszumot.


Pl.Te választod ki a festéket,hogy milyen legyen a fal színe,ő pedig mondjuk választ hozzá való laminált padlót/járólapot.


Kommunikáció

máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!