Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Radiátor nem melegszik?

RolandAtmadden kérdése:

Radiátor nem melegszik?

Figyelt kérdés
Helló olyan problémánk akadt hogy az egyik radiátor nem melegszik fel, alja hideg teteje langyos mellette lévő radiátor és a házban minden radiátor forró csak ez az egy nem .. Már minden ált. dolgot megcsináltam szerintem levegőt leengedtem rendszert feltöltöttem ( az egész rendszer zárt. ) de még mindig ez az egy nem akar melegedni mi lehet a probléma ?

2014. dec. 30. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Valamitől nem működik a szelep ill. a torló.

(ha már le lett légtelenítve)

2014. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
torlószelep alul nem nyitott egészen; felül a szabályzó szelep nem nyit ki; levegős a radiátor még mindig; lapradiátornál dugulás iszaptól.
2014. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a "szerintem"

szót használod, akkor nem vagy benne biztos. de inkább levegős lehet, esetleg lejt a radiátor és rossz helyre szorul be a levegő, nem jön ki, rossz végén légteleníted.

2014. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megfelelő végén légtelenítettem amikor a szelepet megnyitottam elég sok ideig jött levegő, a radiátor nem lejt ..
2014. dec. 30. 21:54
 5/9 A kérdező kommentje:
valaki tud megoldást is vagy csak fél mondatban leoltani thy !
2014. dec. 30. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig légtelenítsd ameddig nem folyik ki a víz, és közben töltsd utána a rendszert különben sehol nem lesz meleg a fűtőtest. Van a kazánon egy nyomásmérő egyértelműen jelezve a jó nyomás értékekkel állítsd be.
2014. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár radiátort zárj le,ekkor gyorsabb lesz a viz áramlása légteleniténél.Nyomja ki a levegőt.Ha melegedni kezd az előre menő ,indul itt is a fütés már .Ha radiátor vége melegszik tuti hogy jó lesz.Utána lehet kinyitni az elzártakat is
2014. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korábban működött már? Történt valami változás a rendszerben?
2014. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk pl az alu radiátorok eliszapsodtak, és alig fűtöttek már. Összel leszedtem mind, és slagal átmostam, azóta tökéletesek megint. Szal nem csak a levegő lehet a hibás. Lehet a szelep tömődött el vízkővel pl.
2014. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!