Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tehetünk egy olyan házzal...

Csonka Bernát kérdése:

Mit tehetünk egy olyan házzal amely mocsárra épült? Van lehetőség megoldani a vizesedést? Mekkora költséggel járhat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Köss biztosítást és gyújtsd fel!


Lehetetlen megállítani a vizesedést. Tapasztalat!

2015. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
2015. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne vedd meg ezt a házat, keress másikat!
2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Ez ugyanaz a kategória, mint az egyszer már árvízben elöntött ház: ekrazitot alája vagy bontani. Soha nem lehet megakadályozni, hogy összerepedjen, elnyíljanak a falak, ha tégla, vagy kidőljenek, ha vályog. Egyszerűen nincs alapja, mert kimosta a belvíz vagy az árvíz. Megbillen, süllyed, ablakokat nem lehet bezárni, leszakad az előszoba stb. Én olyat adtam el, amelyik 70 éve kapott árvizet, azóta is folyamatosan süllyedt. Új tulajdonosnak is mondtam, bontsa le, nem éri meg felújítani.
2015. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vályog, vagy tégla? Beton alapra épült, vagy semmilyenre? Hol van?
2015. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tégla,betonalapra épült,helyileg Salgótarjánban van
2015. márc. 2. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben szakaszosan meg kell bontani, és alászigetelni, vagy amit #2-es linkelt.
2015. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!