Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ismersz hőszigetelésben...

Titanmanus kérdése:

Ismersz hőszigetelésben megbízható embert/céget referenciával (külső homlokzati lenne)? Kérem olyan írjon aki csináltatott is ilyet magának és ismeri a kivitelezőt.

Figyelt kérdés

Azt gondoltam a fenti feladat nem lesz túl nehéz. Aztán úgy tűnik, mégsem. Van már pár ajánlatunk, de volt aki hihetetlenül olcsón csinálná, szinte ingyen. Na nem. A második úrról kiderült (kicsi a világ), hogy sosem csinált még dryvitolást vagy hőszigetelést, hetek óta küldi a referenciáit... Aztán volt aki megbízható és garanciát is vállal+sok referencia, de ő pl négyzetméterenként 1800ft- ért állványoz (guglizás után kicsit sonak tűnik), olyan helyre is felszámolta, ahol földszinti erkély miatt összesen 2,8 méter a magasság. A bak szerinte oda sem elég... Aztán egy helyi vállalkozó adott olyan ajánlatot, ahol 8900Ft/m2 csak a munkadíja a szigetelésnek ... :D

Nem vagyok Olcsó János, egyszer akarom megcsináltatni, de értelmesen, mert milliókról van szó, de sajnos milliomos sem vagyok.



2015. ápr. 13. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
igen ,ismerek
2015. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, negatívval értékeltem
2015. ápr. 13. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Austrotherm 10cm hőszigetelővel, és Caparol segédanyagokkal dolgozott, párkány cserékkel, eresz csatorna kiemelésekkel, indító profilokkal, élvédőkkel.

Részben régi építésű családi ház.

A régi építésű részt gyönyörűen síkba hozták, úgy hogy az is újnak néz ki.

Ragasztó anyagból több fogyott mint a gyárilag megadott mennyiség, de körbe kenték a lapokat, és pogácsákat is raktak rá.


Anyagár: kb. 4000-4500 Ft/m2 körül állt meg.

Állványozás: 1300 Ft/m2 + 20 ft/nap/m2 rendelkezésre tartás.

Munkadíj: kb. 4000-5000 Ft/m2 re adódott.


Kivitelezői nyilatkozatot adott, energia tanúsítványhoz.


Varga János 30/943-5667

Alapos, korrekt és nagyon igényes munkát végzett.

2015. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!