Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnatok ajanlani olcso,...

Tudnatok ajanlani olcso, ugyanakkor megbizhatoan dolgozo festot Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy 42 nm-es lakas festesehez keresek festot, nyilaszarokat is kell festeni /3-at/, es a konvektor gazvezetek csoveit, munka utan takaritassal.

Olyat keresek aki profin dolgozik, de realis arat tud kerni!

Normalis, tapasztalt jol dolgozo embert, aki igenyes a munkajara.

Irjatok, ha tudtok ilyet, telszammal!



2015. aug. 10. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Te most egy hülyét keresel ? Szobafestő-mázolók között olyat nem találsz.
2015. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki profi, szépen és igényesen dolgozik, vigyáz a padozatra és a határidőket is betartja, az nem olcsó festő. Ráadásul most van a szezon. Mindegyik tele van munkával. Majd novemberre kapsz időpontot.
2015. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ugy gondoltam az olcsot hogy 20 ezerert megcsinalja, hanem relative normalisabb aron dolgozik, ami meg megfizetheto.

Esetleg ha valaki tud ilyet, az irjon! Nagyon kellene egy jo festo!

Koszi elore is!

2015. aug. 12. 12:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent en olyan 100 korul gondoltam, felmerte par festo es azt mondtak nem tul sok a falfelulet, igy 2-3 nap alatt megvan. Csak eppen szeptemberre tudnak idopontot adni ami nekem nem jo, mert most lenne szuksegem szakemberre.
2015. aug. 13. 10:45
 5/5 anonim válasza:

25 nm lakásnak kb 85 nm fal. és a 85nm kb 120-130 ezer ft:D (olcsón 100e)


De te most egy 42 nm es lakásról beszélsz, ami kb 170nm festés:D azt ki csinálja meg neked 100ért ne viccelj?:D 2x annyi festék, 2x annyi munka... kb 160-180 ezer is jónak számít arra a 170nm re

2015. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!