Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gyönyörüen felujitott lakásunk...

Gyönyörüen felujitott lakásunk elkészült. Sajnáljuk a képeket felrakni, illetve kilyuggatni a falakat. Hogyan lehet másképp feltenni a képeket?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarjátok átrendezni mostanában, akkor nyugodtan ki lehet fúrni a falat. Nem lesz lyukas, hiszen ott lesz a kép. Ezzel nem lesz elrontva.

Kisebb súlyú képeknél lehet használni botondot, de annak is van helye.

Vagy pl. lehet egy képtartó polcot felszerelni, amire több képet lehet tenni. De ugye, ahhoz is kell fúrni.

De nem értem, ez miért gond.

2015. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Feltétlenül akartok képet? Nálunk egy darab van és az sem tudom minek.... ja tényleg, mert rokon csinálta.
2015. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát persze lehet, hogy nem tesszük fel, mert szőnyeg sem lesz.
2015. okt. 17. 19:57
 4/5 SirDanielLangesz ***** válasza:
100%

Ha tegla a fal, akkor a pici szog is megteszi. Ha nem, akkor ahogy egyes irta keptarto polc, es abban lehet varialni a kepeket kesobb.

Jartam olyan helyen, ahol a falra, a mennyezet alatt fa diszlec volt felszerelve, abba kicsi kampo volt betekerve, es arra voltak a kepek atlatszo damillal felfuggesztve.

2015. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy lakást 5-6 évente át kell (illik) festetni, akkor eltűnnek a lyukak, ha mégis átrendeznétek, ennél sűrűbben nem hiszem, hogy variáljátok a berendezést. Nyugodtan fúrjatok, tegyetek fel polcokat is. Végülis lakni mentek oda, nem azért, hogy egy üres lakást nézegessetek.
2015. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!