Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csempét le tudok tenni sajat...

Csempét le tudok tenni sajat magamnak? Hogy kell csinalni? Eddig nem volt csempe így felszedni nem kell semmit

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Letenni a járólapot szokták.
2016. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb és olcsóbb, ha linóleumot teszel le.

Az üzletben méretre vágják, csak le kell fektetned.

2016. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fali csempére ertem. Kerámia padló az van lerakva
2016. márc. 15. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:

tudsz magadnak, csak kókány munka lesz.

csúnya lesz, és azt kell majd nézned évekig.

a burkolás egy szakma, évekig tanulják.

nem fogod tudni úgy letenni, hogy szép, párhuzamos legyen, mindegyik alatt ugyanannyi kötőanyag legyen.

mekkora felület? most ősziintén, mennyit spórolsz? 20-30 ezret? csak a munkadíjat, mert az anyag így is - úgy is ugyanannyi.

megéri neked ennyiért 10 éven át bámulni az elcseszett konyhát, és takargatni mindenfélével, meg szégyenkezni, ha vendég jön?

2016. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül 4 m csempe lerakasa? Meg ugye a 2 butor közti sáv körbe standars méret mennyit kérnek érte?
2016. márc. 16. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem így szokták, hogy csak ott burkolnak, ahol látszik. :)

De ha így kéred, bizos megcsinálják így is.

A 4 m az 4 négyzetméter lenne?

Mert nem mindegy, hogy egy 4 méter hosszú szakaszt 1 vagy 2 méter magasságig kell felcsempézni. Ezért számolják nm-ben.

Nekünk 1500-at mondott a burkoló, számla nélkül.

2016. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak 1500 ft??? 4 m hosszu és kb 1 m széles csík kell a 2 bútor közémeg oldalra
2016. márc. 16. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
1500 természetesen négyzetméterenkét.
2016. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megcsinálni! Én már jártam így pár éve. 2 évig néztük milyen randa lett. Felesleges pénzkidobás volt. Hiába teljesen sík a fal meg van kereszted, vízmértéked akkor sem fog sikerülni...
2016. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha jól elő van készítve és van némi kézügyességed azért nem olyan ördögtől való dolog, én több dolgot is burkoltam már, és mindegyik úgy sikerült, mintha burkoló csinálta volna. Egy a lényeg, ne siess egyáltalán. Sokkal lassabb leszel mint a burkoló, de alapos előkészítés után, lehetőleg flexi ragasztóval dolgozz, keverőszárral, keverési arányokat betartva, vízszinet függőt folymatosan nézd, és szorítsd rá mindig a keresztre a csempét. Ha nem jó vedd vissza és több/kevesebb anyaggal újra... Házilag türelemjáték :)
2016. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!