Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet leszedni a...

Szuperman08 kérdése:

Hogyan lehet leszedni a csemperagasztót a flaról?

Figyelt kérdés
Nem rég fürdőszoba felújításba kezdtem és levertem a csempéket, de alatta ott maradt a csemberagasztó. Vésővel és kalapáccsal neki estem, de csak nagyon lassan és fárattságos munkával tudom leverni. Kb. egy sor csempe alatt lévő ragasztót tudtam leverni 2-3 óra alatt, míg a teljes fürdőbe összes csempéjének leverésére elég volt egy délelött. Nincs erre valami gyorsabb megoldás?

#fürdő felújítés #csempe csere #csempe ragasztó eltávolítása #csempe ragasztő leverése #újraburkolás
2016. júl. 4. 10:31
 1/8 acelsziv ***** válasza:
Nincs. Max vésőgép. Én azzal álltam neki és másfél nap volt.
2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
régen olyat olvastam ha bevizezed vársz egy kicsit akkor könnyebben lejön
2016. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
2: Max nem fog porolni ami nem hátrány. De egy megkötött cuccnak mindegy a víz.
2016. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak vésőgéppel (SDS fúrókalapács is elég erős hozzá), széles SDS laposvéső szárral.

Szépen tolod előre, ahogy szedi le. Az is aprólékos de a kézi módszerrel összehasonlíthatatlan.

2016. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először kézzel majd én is vésőgéppel álltam neki (panelban!), így gyorsabb és sokkal hangosabb! (mint a gépágyú!)

A szomszédok (tűrőképességükért a legnagyobb elismerésem) csak fél nap után jöttek aggodva, az egész házat lebontom?!

2016. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is panelban nyomtam. Hidd el nekik is jobb fél nap géppel, mint 1 hét vésővel-kalapáccsal :D
2016. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 5. 08:20
 8/8 acelsziv ***** válasza:
Vésőszárra ne sajnáld a pénzt. A kínai percek alatt törik el. Én még a németet is elnyekkentettem egy nap alatt. Mondjuk visszavittem reklamálni és ki is cserélték. :D
2016. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!