Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gondjaim vannak a szomszéddal,...

Gondjaim vannak a szomszéddal, tönkreteheti az egész udvarunkat?

Figyelt kérdés
A háza oldala a telekhatár,azt akarja lebontani, újraépíteni. Tudom,hogy be kell őket engednem ezzel nincs is gond de ő ragaszkodik hozzá,hogy a mi udvarunkon legyen lepakolva minden és ott legyen a törmelék keresztül szállítva. Mennyit vagyok köteles megengedni? Van egy kerítésünk, ha azt megbontjuk ott áthordhatja magához a cuccait csak az neki nem annyira kényelmes mint lerakatot csinálni a mi udvarunkból.

2016. júl. 25. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha bele is egyeznél, használati díjat és kártalanítást kérhetnél. Nem úgy van ez, hogy ő eldönti, betrappol ingyen és bérmentve, mikor neki tetszik.
2016. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Úristen.. pofám szakad le.. Csak keményen!! :)
2016. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság? Rendeződni látszik a dolog vagy épp most durvul el?
2016. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azóta még nem járt itt. Tegnap voltam az önkormányzatnál, ott is megerősítettek, ha egy darab téglát lerak az engedélyünk nélkül az birtokháborítás. Kinyomtattuk milyen formában mehet a dolog, ha hajlandó lesz aláírni akkor már kezdheti is, ha nem akkor tőlem pereskedhet.
2016. júl. 29. 09:57
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen csináltad, továbbra se hagyd magad.

Nem is értem, hogy gondolta ezt...

Ha van kedved, írd majd le a folytatást is, kíváncsi vagyok, mikor döbben rá, hogy csak törvényesen teheti meg, fenyegetőzéssel mit sem ér.

2016. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Rendben le fogom írni, márcsak aztért is, hogy ha bárki hasonló helyzetbe kerül és esetleg rátalál erre az oldalra lássa, hogy muszáj felvenni a harcot az ilyenekkel szemben.

De egyenlőre nincs változás. Hallom megy odaát a pakolás, lehegy egy reggel ideállít a melósokkal, de előzetes egyeztetés nélkül senki nem fog bejönni.

2016. júl. 29. 18:49
 17/17 A kérdező kommentje:
ZoRendeződni látszik a helyzet. Reggel bedobtam a postaládájába a papírt. 2 óra múlva visszahozta ALÁÍRVA! Nagyon együttműködő volt. Feltételezem utánajárt és rájött mennyire nincs igaza. Persze előadta, hogy ő semmiről se tehet, ő a békét szereti, a kőműves tehet mindenről meg a szomszéd néni volt hülye meg hasonlók. Persze teljesen nyugodt csak akkor leszek ha már látom, hogy tényleg minden rendben megy.
2016. júl. 30. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!