Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az lehetséges, hogy az ütvefúr...

AirBlade kérdése:

Az lehetséges, hogy az ütvefúró nem viszi a falat?

Figyelt kérdés
Szegélyt szerettünk volna felrakni, a klipszes verziót de nem viszi a falat a fúró. Erre megoldás? Vagy van ott valami a falba lent?
2016. okt. 1. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szèleknèl a panel kemènyebb mint belül, valamint a kvarcitot nem tudja a sima ütvefúró szèttörni benne; mert valójábán az nem is üt.
2016. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad, miből van a fal.

Ha betonfal, akkor lehetséges, hogy betonvasat találtál el.

De elmondok egy esetet, amin azóta is jókat nevetek (magamon):

A falat nem vitte a fúró, sem a 10-es, sem a vadonatúj 12-es. Viszont a fúró hegye percek alatt elkopott. Próbáltam gránitfúróval, az sem vitte, de az legalább nem kopott el. Végül is tudjátok mi volt a baj? A feleségem előzőleg valamit ügyködött a fúrógépemmel, és megfordította a forgásirányt. Én meg nem ellenőriztem. A forgásirányt helyes irányba állítva vitte, mint a vajat!

Kérdező, nem lehet, hogy a te furód is visszafelé forog?

2019. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!