Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felszeretném dobni egy kicsit...

Felszeretném dobni egy kicsit a szobámat, de mivel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel tehetném egy kicsit ötletesebbé , "jobbá", hangulatosabbá tenni. Olyan szobát szeretmék ahova ha bemegyek pl. olyan mintha egy kis meleg kuckó lenne :D (ha értitek). Rózsaszín-zöld a falam. Van egy nagy ágyam,szekrényem , íróasztalom, foteljaim eért hely már nincs a szobámban. A falaimon vannak poszterek amiket nem szeretnék nagyon leszedni. Ezek ellenére szeretném még egy kicsit hangulatosabbá tenni. Mivel tudnám megcsinálni amihez nem kell pénz mert így saját kezűleg szeretném megcsinálni :) Köszi a segítséget

2016. okt. 7. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A poszterek nem valami hangulatosak. Sok textília, növény, kis polcokon helyes kis tárgyak - ezek öltöztetik a szobát.
2016. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. okt. 7. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Puha, színben harmonizáló ágyterítő az ágyra és textília a fotelokra, ezeket te is meg tudod varrni, ha van egy kis kézügyességed karácsonyi égősor az ágy fölé, az az egyszínű, nagyobb gömbös, sok zöld növény, családról, barátokról képek, mécsesek, ilyesmik
2016. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Felszeretném dobni egy kicsit a szobámat, de mivel?" TNT?
2016. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én régen nyomtattam csomó képet, kb mint egy rendes fotó 9x13, de volt ami kisebb volt négyzet alakú pl, és ezeket simán celluxxal feltettem a falra olyan elrendezésben ami tetszik. nekem nem szedte le a festéket. de használhatsz apró gombostűket is, nekem az is belement a falba (kalapáccsal) vagy azt a kis gyurma szerű ragacsot :D (nem tudom mi a neve) vagy pl keress rá, hogy szóabikarbónából karácsonyi dísz készítés, na ebből nem csak karácsonyit lehet csinálni. olyan formát vágsz ki amit akarsz, és lehet rá festeni, vagy akármi. én régen szerettem a barátaimról is sok képet kitenni, esetleg növények :), gyertya, álomfogót is készíthetsz :)
2016. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!