Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » PVC padló nappaliba, konyhába...

PVC padló nappaliba, konyhába lehetséges?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei/hátrányai? Köszi :)
2016. nov. 26. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges? Oda teszel ilyet, ahova akarsz.

Egyszerű lerakni és felmosni is (a konyhám most ilyen harzózott büngyürke, képtelenség tisztítani... nem volt a legjobb ötletem, no), nem kerül nagyon sokba, viszont nem tartom elegánsnak sem (s ahhoz képest nekem drága, hogy milyen. sokkal szebbet tudok készíteni olcsón, csak kicsit sérülékenyebb lesz és nagyon melós).

Kinek mik a szempontjai, én nem szeretem a pvc-t, de van, aki igen.

2016. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hátránya talán az, hogy egészségkárosító anyagok párolognak belőle, mint sok új termékből aminek "új" szaga van.

Könnyű tisztán tartani, nem hideg. Nagyon szépek, akár parketta mintázatok vannak, amit darabokból kell lerakni és nem mondod meg, hogy miből is van. De sok más padlóburkoló is van:vinil [link]

2016. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen és gyosan lerakható házilag is,könnyű tisztítani, de azerintem elég sérülékeny, És azok amik normálisan néznek ki olcsónak sem olcsók.

Engem valahogy taszít a műanyag padló de vévül is a laminált is az:)

2016. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács,olcsót ne vegyél!Inkább olyat ami ipariként árulnak az drágább de tartós,az olcsók semmit nem érnek.2500/m2 felettit.
2016. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b4r4thg ***** válasza:
Nappaliba én nem tenném, de konyhába vállalható.
2016. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!