Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Belmagasság csökkentése kb...

Belmagasság csökkentése kb mennyibe kerül egy helyiségen?

Figyelt kérdés
nem tudom pontosan hogyan működik de valami gipszkarton és álmennyezet megoldás lesz (bocsi nő vagyok). kb fél méterrel lejjebb kellene rakni, ha nem többel, nem mértük még meg, hogy mennyi a belmagassága, de szerintem majd 3 méter. vegyünk alapul egy 20 nm-es helyiséget és akkor utána már én is tudok kalkulálni. csak az anyag ár érdekel, munkadíj nem.
2017. febr. 8. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Az anyag normál gipszkartonból, szigetelés nélkül kb.:2000-2500 ft között van. Az függ attól, hogy veszed meg. Mennyire frekventált a helyen.


Üdvözlettel

2017. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted négyzetmétere ;-)
2017. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt az "Üdvözlettel"-t felejtsd már el. qwa idegesítő, attól függetlenül, hogy jókat írsz.

Magában az anyagárban nagyon nagy eltérések lehetnek. PL nálunk (vidéki város) a sima gipszkarton 1270 és 1800 ft között változik attól függően, hogy hol veszi az ember.

Itt egy kis segítség ezen látod, hogy mire lesz szükségetek, ha profillal csináljátok:

[link]

2017. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2017. febr. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!