Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Terrmeszetes tisztitoszereket...

Terrmeszetes tisztitoszereket szeretnek csak itthon hasznalni, tapasztalatokat irnatok legyszi? Konyha, furdo, nappali. Stb. Ecet, szodabikarbona, mososzoda, MOSODIO. Es ami meg van.

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 00:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
2020. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Marhaepeszappan vagy mi🤢🤮🤮🤮 Nekem nincs gusztusom ilyen hulyesegekkel takaritani, de rogton ez az epes ize jutott eszembe.
2020. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Már ne is haragudj, de amiket felsoroltál, pont olyan gyárban készülnek, mint az összes többi vegyi anyag.

Nem gondolnám, hogy rosszat akar neked az a vegyész, aki kikísérletezi a cif, jar, domestos, satöbbi anyagokat. Sőt, egész komoly kutatás áll ma már a hétköznapi tisztítószerek mögött is. A gyártónak érdeke, hogy amit neked elad, az minden szempontból jó legyen, mert a vásárlók pénzéből él.

2020. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A háziszappan is csak egy sima vegyszer.
2020. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy előttem is írták, attól, hogy valami természetes attól még vegyszer.

Lehet, hogy én vagyok túl gyanakvó, de én nem hiszek az ilyesmiben, hogy csak a természetben megtalálható anyagokból készül stb stb...

Illetve próbáltam régebben az Ecover nevű márkát, hát, megitatnám azzal aki csinálta, semmit sem ér.

Egyik kolléganőm pedig mosódióval és ilyen otthon kutyult mosószerrel mos, gusztustalanul néznek ki a ruhái. Mind szürkés, majdnemhogy koszosabb mint mikor nem mosta ki.

2020. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Parasztvakítás mind. Bezzeg tényleg szagmentes mosószer és mosogatószer sehol sincs.
2020. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
citromsav vízkőoldásra. sokkal jobb az ecetnél. Jobban oldja, és nem fulladsz meg tőle
2020. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
És mégis mennyi kell hozzá?
2020. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem haragszom. Nem ez volt a kerdes :D ...... de inkabb torlom le olyannal a konyhapultot, amit meg is ehetnek, mint olyannal, amit nem. egy cif zsiroldot nem szivesen locsolnek a salatamra ;)


Koszonom azoknak, akik a KERDESRE VALASZOLTAK. Varom a tovabbi valaszokat szivesen.

2020. máj. 13. 07:03
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem rosszat akar a vegyesz.... hat... erre inkabb nem mondok semmit. Csupan a gyogyszeripart tudnam peldanak felhozni, vagy barmi mast , amibol penz van csinalva,.... nem gondolom, hogy magyarazni kene.

De! TAPASZTALATOKAT kertem toletek, es nem velemenyt. :) :)

2020. máj. 13. 07:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!