Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet vért szürke lepedőb...

Hogy lehet vért szürke lepedőből kiszedni?

Figyelt kérdés
3x mostam ki vanishsel és még mindig használhatatlan, sajnos fehéríteni nem tudom.

2020. júl. 22. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én frissen be szoktam áztatni hidegvízbe, sima szappannal kicsit kidörzsölöm.

Utána egy random mosás a megszokott színes mosószerrel megoldja, nyom nélkül eltűnik.

A kulcs az hogy nem szabad hagyni beleszáradni, és hogy hidegvízzel kell kiöblíteni.

2020. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ha eddig nem jött ki, már nem is fog szerintem.

Azonnal hideg vízben kell kimosni, beáztatni, és én mosószappannal szoktam átdörzsölni. Utána mehet a mosógépbe.

De 3x Vanish után, az már olyan marad, esetleg sok mosás után halványulni fog.

2020. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Vért csak hideg vízben szabad, szabadott volna. Vanish sz@rt sem ér szerintem.

Próbáld meg esetleg mosószódával, nedvesítsd be a vérfoltot hideg vízzel, majd tegyél rá mosószódát. Dörzsöld bele, majd hagyd állni.

Azt nem tudom, hogy azon a helyen mennyire fogja kifakítani a színt sajnos :(

2020. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom, hogy frissen lett volna jó, csak akkor vettem észre amikor felkeltem.
2020. júl. 22. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Most már késő, csak halványulni fog. Legközelebb tartsd észben, hogy csak hideg vízben szabad áztatni a véres ruhákat. Az sem baj, ha már beszáradt a folt, csak akkor sót is tegyél a vízbe.
2020. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mostmár sehogy. Vért hideg (én áztatásnál jégkockát is dobok bele) sós vízben kell áztatni, az kiviszi.
2020. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!