Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Indukciós főzőlapot mivel...

Indukciós főzőlapot mivel lehet tisztítani a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 18:16
 1/2 anonim válasza:

Könnyen tisztítható

Miután a főzőfelület soha nem forrósodik fel annyira, mint a korábbi technológiák esetén, az étel nem tud ráégni a felületére, ezért a kerámiafelületet könnyű tisztítani, és a szakács is sokkal hűvösebb, kellemesebb hőmérsékletű környezetben dolgozhat. A hő gyorsan és pontosan beállítható. Ha tehát azt látja, hogy mindjárt kifut a tej, nem kell felkapnia az edényt, elég kisebb fokozatra állítani a főzőlapot. Puha nedves ruhával könnyen tisztítható, utána szárazra kell törölni a felületet.ennyi

2008. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A működési elvét már nagyjából ismerem, néhány hete ezen főzök. Vettem Egy Well Done nevű tisztítószert hozzá, de igazából nem vagyok teljesen megelégedve, nem eléggé fényes a felület utána. Lehet, hogy mégis marad a nedves ruha...:)Azt hittem, van jobb. Köszönöm a választ!
2008. nov. 30. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!