Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó mosószert tud ajánlani valaki?

Jó mosószert tud ajánlani valaki?

Figyelt kérdés

A következő miatt kérem a segítségeteket:

Akárhányszor vásároltam Ariel mosóport, gélt, kapszulát és vettem hozzá Lenor, valamint Coccolino öblitőt, a ruhákon nem az öblitő illata érződik, hanem az Arielé.

A Persillel egy volt a problémám, hogy kb semmilyen foltot nem szedett ki.


Mind a két fajta mosószert nem kínaiban, hanem Rossmannban, Dmben, Tescoban, Auchanban vásároltam.


Jelenleg Perwoll van itthon, nem tudom rá van írva, hogy finommosószer, az is ugyanolyan hatékony mosószer mint pl.: Ariel, Persil?


Tomit próbáltam, semmilyen foltot nem szedett ki.


Valaki tudna nekem tanácsot adni?



2020. nov. 25. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Müller saját márkás mosószere.
2020. nov. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A Blink?
2020. nov. 25. 07:47
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Blink Öko. Nekem bevált.
2020. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

A Perwoll szinte semmilyen foltot, koszt nem szed ki, viszont a sötét ruhákhoz valótól valóban szebbek a ruhák, nem bolyhosodnak ki, a fekete, sötét ruhákhoz én ezt használom.

Az Ariellel nekem is ez a gondom, a kapszula illatát egyszerűen nem bírom elviselni. A fehéreket én Persil porral mosom, tökéletesen tisztára mos, és az illatát is elveszi az öblítő, minden másra (nincsenek színes ruháink), ágyneműkre, zoknikra, itthoni cuccokra most Ariel baby van itthon, meglepően jól kiszed minden foltot, és az illata is kellemes.

Öblítő illat engem nem nagyon izgat, használok belőle, de csak hogy puhák legyenek a ruhák, és ne bolyhosodjanak ki. Lenor orchideásat általában, törölközőkhöz-ágyneműkhöz pedig a kéket.

2020. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
omo-t próbáltad?
2020. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

A foltokat előkezelés, áztatás nélkül semmilyen mosószer nem szedi ki.

Ami nagyon makacs folt, ahogy teheted azonnal áztasd be, Dm-ben, Müllerben lehet kapni folttisztító szappanokat, nekem az egyszerű hétköznapi foltokat nagyon szépen kiszedi. Konyhai zsíros foltokra a mosogatószer a legjobb: egy csepp a foltra (tényleg csak annyi, mert nagyon fog habzani), és dörzsölés. Ami esetleg még megnehezíti a mosást az a kemény víz. Calgont én elsősorban nem a vízkő miatt használtam régen (mostmár házi víztisztító van), hanem a víz lágyítás miatt. Érezhetően puhábbak voltak tőle a ruhák, a mosószer is hatékonyabb volt.

Szerintem csodát egyik mai mosószertől se várj ilyen téren.

2020. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Olyan mosószert vegyél, amit nem a keleti piacra gyártanak. Ezeken nincs magyar, meg a többi keleti blokk felirat, csak pl. német, francia.

A Müller saját márkásai még ilyenek. Az Auchanba is van néhány, de ők is már kezdenek elqurvulni.

Én nyaraláskor Olaszországból hozom a filléres mosószereket, öblítőket, amit nyáron kimosok még következő évben is illatozik.

A hitvány nagy márkás cuccoktól meg szinte bebüdösödnek a ruhák.

Persze ezzel, hogy nekünk a szemetet hozzák, senki nem törődik.

2020. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez így van! Én tisztítószert, öblítőt, tisztálkodási szereket csakis a Müllerben veszek, ahogy írtál előttem, olyat amire ragasztva van magyarul a papír. Ezek tutira német minőségű terméket. Évente 1-2 alkalommal járunk Németországba vagy Ausztriába, mosószert, mosóport akkor szoktam bevásárolni. Arielnél pl. ég és föld a különbség. Anyukám pl. a Weisser Rise-re esküszik, szintén kintről szoktuk neki hozni.
2020. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is a sajátmárkásra szavazok.

Sokszor veszek Tandilt (Aldi), nekem tökéletesen bevált. Kb. feleannyiba kerül, mint az ariel-persil-stb.

2020. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Az 55% nyomorultnak miért volt haszontalan amit írtam?

Én is saját márkást ajánlottam, megmagyarázva miért. Mint a többiek.

Irigyled az olasz shoppingot, vagy mi van?

2020. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!