Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet a legolcsóbban öko...

Hol lehet a legolcsóbban öko takarítószereket venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni hosszú idő után újra öko takarítószereket itthonra, gondolok itt a nátrium-perkarbonátra, szódabikarbónára, citromsavra, mosószódára.

Korábban láttam 600-700Ft/kg áron nátrium-perkarbonátot, de most nem találok 940Ft/kg-nál olcsóbban, még nagy kiszerelésben sem.

Honnan tudnék olcsóbban rendelni?


2021. ápr. 22. 23:22
 1/2 anonim válasza:

Szódabikarbónát én fél kilósat szoktam venni, a százasban, kb. 300-400 forint, azóta talán emelkedett.

Citromsavat én eddig max 100 grammosat tudtam venni, festék boltban találtam 1 kilósat, de az 1000 forint felett volt és nem tudtam befektetni rá, hogy legalább bespájzoljam, mert úgy is takarításhoz használom.

Mosószódát szintén, a százasban, vagy a Coopban fél és 1 kilósat, az árára már nem emlékszek.

A Coopban vettem valamikor szódabikarbónát és mosószódát, márkásan, de az drágább volt, egy zsiráf volt rápingálva.

Én még szoktam használni trisót is, annak sem emlékszek, sem az árára, sem az adagra, de jó zsíroldó.


Nátrium-perkarbonátot még nem használtam, de találtam, egy linket:


[link]

2022. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még annyit, hogy ha nem találsz nátrium-perkarbonátot, a szódabikarbónát és, a mosószódát kombinálva kapsz, egy jó fehérítőt.
2022. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!