Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy simítsam ki rég nem...

Hogy simítsam ki rég nem használt gyűrött viaszvászon terítőmet, illetve hol kaphatnék olyan "csiptetőt" amivel az asztalhoz lehet fogatni pl kertben hogy a szél ne fújja le?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hol keressek ilyet,pedig jól jönne hogy a fiam ne húzkodja le az asztalról :-)
2010. szept. 5. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A terítőt tedd bele nagyon meleg vízbe,közben igazgasd egyenesre,ahogy tudod.Majd teljesen vizesen lógasd ki egy kötélre,hogy a vásznas fele legyen kifelé.Csíptetőt meg láttam már 100 FT-osban,kínaiban,OTTO vagy nem is tudom milyen katalógusban.Szóval lehet kapni,mindenfélét.
2010. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagy a mérete, vagy van megfelelő méretű edényed, akkor néhány percre tedd bele jó meleg ( kb. 60-70 fokos) vízbe, majd terítsd ki egy sima helyre vagy úgy terítsd az asztalra! Szépen ki fog simulni. De ha csak egyszerűen ráteríted az asztalra, egy-két nap múlva sima lesz. Sajnos csipesz ügyben nem tudok segíteni, ugyanis nem Magyarországon lakom!
2010. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,holnap a kádban megpróbálom ezt a meleg vizes dolgot,és hát nem az asztalon de a két szárnyas szárítón lesz ideje megszáradni.Eszembe nem jutott volna :-)

A csíptetőt vagy mi az pedig megnézem a közeli 100 ft-os boltban és kínaiban ott még valóban nem jártam ez ügyben.

Még egyszer köszönöm mindkettőtöknek!

2010. szept. 5. 21:41
 4/5 anonim válasza:
Én a YISK-ben vettem csíptetőt, potom pénzért.
2010. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elment a legközelebbi "építők boltjába" /Domino/ ott kaptam 10db/csomag 230 ft-ért :-) Alig 100 métert kellett csak megtennem én meg már a környező városokban kerestem OBI és hasonló boltokban.

A terítőm pedig épp most ázik a forró vízben de már megyek is megnézem.

Köszi mindenkinek!

2010. szept. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!