Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sajnos eleg kenyes padlocsempe...

Sajnos eleg kenyes padlocsempenk van, feher, bezs, marvanymintas es fenyes mint a tukor, valakinek valami tipp hogy mivel tudnam teljesen fenyesse varazsolni egy sima feltorlessel, ti mi mivel szoktatok?

Figyelt kérdés
Sose lesz olyan tokeletes mindig foltos sima vizzel is.. megvettem mar az osszes tisztitoszert, gozfelmosot es nem jo..

2022. ápr. 9. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel. Erre akkor kell gondolni mielőtt leteszik
2022. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A meleg felmosovizbe 1-2 evokanal 20%-os ecetet tegyel. Ettol cseppmentesen szarad! Elotte seperni kell. Felmosas utan is es utana meg1x moss fel. De csakis ecetes vizzel. Elotte a felmoso textilreszet mosd ki mosogepben jol,hogy tiszta legyen. Nalunk is fenyes vilagos greslap van.
2022. ápr. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen alkoholos, vagy peroxidos felmosószert próbáltál? Azok cseppmentesen száradnak.
2022. ápr. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Brilliance cégnek vannak alkoholos felmosószerei, online tudsz rendelni.
2022. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy ecetfan, de a 2-nek igaza van.

Már az elődeink is az ablakot úgy pucolták, hogy ecetet tettek a vízbe, hogy csillogjon. Ha üvegnél bevált, akkor a padlócsempére is jó lesz!

2022. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mondjuk az ecet a csempét akar meg is marhatja tudtommal ha túl erős.
2022. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Nyilván nem tömény ecetről volt szó!

2022. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyen csempem van mint a leírás alapjan a kerdezőnek. Mindentől foltos sajnos. Nekem csak az ecetes víz vált be.
2022. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyári szélvédő mosó, vagy olcsóbb ablaktisztito.
2022. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!