Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megbolondulok attól, hogy...

Megbolondulok attól, hogy panelban nem száradnak meg ilyen időben a ruhák, a törölközők büdösek maradnak, miután 2napig száradtak. Van így ezzel más is?

Figyelt kérdés

Mi lesz télen?

Hiába használok minőségi mosóport,öblítőt.


2010. szept. 16. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Télen jobb lesz, mert megy a fűtés. A mostani hűvös, csapadékos idő a legrosszabb, mert folyamatosan magas tőle a levegő páratartalma. Ha nem tudsz fűteni, ventilátoros hősugárzót használj abban a helyiségben, ahová a ruhákat teregeted, akkor gyorsabban száradnak.
2010. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nálunk is ugyanez megy. A ruhák vhogy bírják azok nem büdösek.

18/F

2010. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
én is hősugárzóval szárítok. többe kerül, mint anélkül, de legalább jó illatúak maradnak.
2010. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Nálam sosem volt ilyen gond, pedig laktam már 9. emeleten is és most a 4-en.

Szellőztetsz rendesen?

2010. szept. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amint felkelek,az az első,hogy nyitok ki minden ablakot. Most még az erkélyen vagy a gangon vannak a ruhák,de esik az eső folyton,így nem száradnak meg rendesen és büdös marad. Idáig családi házban laktam,sosem volt ilyen gondom.
2010. szept. 17. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
a panelban hol van gang? úgy tudtam az csak a belvárosi bérházakban létezik...
2010. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kertes házban lakom, mégis mikor napokig esik az eső bent szárítom a ruháinkat, és igencsak büdi maradt nekem is a vastagabb pulcsim!A plédünkről nem is beszélve!Kint is bent is párás a levegő, ezért van!Sajna nincs teraszunk ahová tehetném, csak a garázs, de ott meg benzinszag van!

Télen lesz fűtés, és akkor jobb lesz!A kandalló előtt pár óra alatt megszáradnak a ruháim.

2010. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kötekedés,az megy...
2010. szept. 17. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Miert nem veszel ruhaszarito gepet? Evente tobb honapot hasznalnad.
2010. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!