Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Általában milyen korreláció...

Általában milyen korreláció van a munka, háztartás és az étkezés között?

Figyelt kérdés

Itt most tényleg szívesen hallanék a ti helyzetetekről.

Nálunk anyám fél éve nem dolgozik (utálta és otthagyta), feltételezem, ezt apám keresete miatt teheti meg (negyvenesek). Így dolga nincs, ennek ellenére nem úgy főz vagy bevásárol, mint egy profi. Én nem reggelizek, azzal se fogyjon a kenyér, de amikor már éhesen megyek a konyhába kora délután, akkor se nevezhető ebédnek az, amit ott találok. Ez elkeserít. Nem az ennivaló a legfontosabb egy háztartásban? Valamiért úgy érzem, hogy nagyon is megtehetnének egy jobb színvonalat (pénz, idő), de valamiért nem. Mi húzódhat emögött?



2022. máj. 6. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy?

Alapértelmezett, hogy ki legyél szolgálva?

2022. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyen.
2022. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

És miért nem kommunikáltok egymással?


Megkérdezted tőle? Vagy esetleg udvariasan megkérted, hogy főzzön neked valami finomságot? F vagy L vagy?

2022. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Hat nezd. En ertem, amit irsz, ha mar nem dolgozik, akkor tegyen bele o is valamit ugymond a kozosbe, de...megkerdezted mar tole valaha, hogy hogy van? Szuksege van-e valamire? Milyen erzes most neki otthon lenni?

Lehet, hogy o most pihenni akar, gondolom azert dolgozott es vezette a haztartast mar eleget eddig, de az is lehet, hogy depresszios, ki tudja.


Te felnottel, apad is felnott, ugymond nem igazan kell mar rolatok gondoskodni, nem? Szerintem nem szakadsz bele, ha bevasarolsz es fozol legalabb magadra nyavalygas helyett.

2022. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg igenis neki kellene erről gondoskodni, ha már nem dolgozik. Mások ez három gyerek és munka mellett megteszik.
2022. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt gondolom! Nyilván itt jobban esik inkább a "gyereket" megtalálni, azaz engem; de komolyan olyan lusta hogy inkább éhenhalna mint főzzön egy normálisat. Legalább MAGA miatt tenné meg, hát eszem megáll. Másik "gyerek" meg egyetemen van másik városban, viszonylag hosszú időkre, így még arra sincs gondja.
2022. máj. 6. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen igazad van kérdező. Sajnos nagyon sok nő eltartatja magát a balek férjével, a szerencsétlen apád meg nem zavarja el dolgozni, hogy ne otthon dögöljön és török sorozatokat nézzen egész nap pl. főzés helyett.
2022. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ez történik. Előrehozta magának a nyugdíjkort. Várni fogom, mikor unja meg.
2022. máj. 6. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Várd...
2022. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Hihetetlen, hogy felnott ferfiaknak ki kell nyalni a kis feneket, kulonben nem maradnak eletben 🤣🤣🤣

Gaz.

2022. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!