Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elsárgult a fehér pólóm a...

Elsárgult a fehér pólóm a szekrényben állva. Mivel lehet ezt újra fehérre varázsolni? Kb 1 éve nem volt rajtam.

Figyelt kérdés
Trikót már próbáltam fehérítővel, de sárga maradt. Igaz, hogy az évekig a szekrényben volt. Egyébként miért sárgul el és miért csak a fehérek?

2022. aug. 14. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Ariel mosóporos vízbe áztasd 1-2 napig, majd mosd ki. Utána meg napon száritsd meg. Ki fog fehéredni.
2022. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Műszál kiöregszik, fehéren látszik. Mint a fehér műanyagok amik besárgulnak.
2022. aug. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem megfelelő minőségű és abból is túl sok mosószert és öblítőt használsz, mindezt rövid programon. Vegyszer marad az anyagokban és idővel ezért sárgul el.
2022. aug. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Nátrium-perkarbonát, Eurofamily-ben csodaszóda néven árulják. A műszálas ruhák is biztonsággal fehéríthetőek vele és színes ruhákhoz folttisztításra is jó. Én a nagymamám régi függönyeit fehérítettem ki vele, pedig azok tényleg borzasztó állapotban voltak.
2022. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!