Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet tisztitani a...

Mivel lehet tisztitani a fuvolát?(Kivül?)

Figyelt kérdés

4 éve fuvolázom most kaptam egy új fuvolát(zeneiskolait)

És eléggé csúnya kívülről mivel lehtene házilag "lemosni" róla?

Ecettel szabad?



#fuvola #Fuvola tisztítás házilag
2022. okt. 17. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Alkohollal, mert a víz árthat az áramkörnek.
2022. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyhén nedves, melegvizes ronggyal törölgesd át. Ha ez nem használ, akkor kevés mosószert tegyél a vízbe és próbáld meg ismét áttörölgetni.
2022. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Trevor james márkából van ezüsttisztító kendő, kb 2 éve 2300-ért vettem, most már szerintem van 3000 is. Világoskék színű. Csak azzal!!! (Vagyis csak ezüsttisztítóval szabad, a víz tartósan nem fog segíteni) nem szabad tulzásba esni, nehogy leoldja a tiszta ezüstöt.
2022. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta oldja a víz az ezüstöt, kedves #3 válaszoló?
2022. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Kedves #4!

Az előttem valókat kellene kérdezned, ha értelmezed az ő kommentjüket, akkor feltűnhet, hogy a 2-es válaszoló ajánlotta a vizet, nem én. A víz csak a felületi szennyezedődéseket hozza le. Ezért ajánlottam pontosan az “ellenkezőjét”, hogy a víz nem segítség….

2022. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 és 5,

23:24 órai bejegyzésed középső sorának egy mondatát 3 felkiáltójellel fejezted be. Utána kezdtél egy zárójeles mondatot, aminek egy részét bezártad a zárójellel, de folytattad is.

Íme, ahogy értelmezem: "... a víz tartósan nem fog segíteni) nem szabad tulzásba esni, nehogy leoldja a tiszta ezüstöt." Erre írtam ki a 08:28 órai válaszomat, hiszen a törlőkendős ajánlatod befejezted a zárójel előtti résszel.

2022. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!