Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fekete matt konyhapultot...

Fekete matt konyhapultot mivel tudom tisztán tartani?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hamar meglátszik minden rajta, viszont még nem találtam meg a csodaszert, amit minden főzés után tudnék alkalmazni, hogy szép maradjon!

#matt #takarítószer #feketemunkalap
2023. jan. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első lépés a vízlágyító beszerzése, ha jó fajta matt színárnyalatod ennyi elegendő is. Én Clin ablakpucolóval törölgetem, eddig ez vált be ami még olcsó is. Viszont nekem nem teljesen matt fekete, hanem kőhatású domború felülete van, némi antracit és világos (fehéres-szürkés) karcokkal, így ez annyira nem kényes.

De a víz cseppeket öröm róla eltüntetni... Bár kb 2 hónap alatt nagyon ösztönössé vált, hogy amint befejeztem azt a folyamatot amivel össze vizeztem, azonnal szárazra törlöm. 1-2 hónap aztán meglesz a vízlágyító is :)


Ez biztosan megoldja a problémádat, csak drága:

[link]

2023. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Olyan csodaszer nincs, ami eltaszítja magától a koszt. Tudom, a marketing nem ezt ígéri, de hidd el, azt a felületet, amit használsz takarítani kell.

Én a Frosch konyhai tisztítószerét használom a pultra.

2023. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ha a pult nem a krumplihéj és a tojáshéj közti színátmenetes, akkor sajnos minden is meglátszik rajta...

Én Kesese ablaktisztítót szoktam használni, amikor a konyhai munkák után tisztává akarom varázsolni a pultot. Mivel ebben alkohol is van, az esetleges zsíros szennyeződésekkel is könnyen elbánik. [link]

2023. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen fekete matt pultom van, de en letorlom rendszeresen, de utana meglatszik rajta hamar barmi, mondjuk leginkabb a por. Nem foglalkozom vele, viszonylag gyakran van takaritva a konyha, a pult meg meg gyakrabban, az esetek tobbsegeben normalisan nez ki, ket pulttorles kozott nem izgat az az egy egy folt.
2023. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy meglátszik rajta bármi, hisz bármi ami ráesik, rákerül az fizikailag ott van!
2023. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!