Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A nyers fa bútorlapra banánnak...

A nyers fa bútorlapra banánnak a leve folyt. Megromlott egy banán a gyümölcskosárban és sajnos fa asztallap van az albérletemben, amire ráfolyt. Csúnya, sötét folt lett a helyén. Mit tudok tenni, hogy enyhébb legyen a folt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a nyers fa butorlap?
2023. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



Talán.......

2023. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 nincs lakkozva. Nem tudom, hogy a pontos megnevezése. A foltot azonnal beszívta, nem lehetett letörölni róla, mint egy lakkozott fáról.

#2 köszönöm

2023. jan. 22. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell csiszolni. Aztán kellene rá valami felületkezelés, hogy máskor ne forduljon elő.
2023. jan. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hidrogén peroxiddal elég jól sikerült. Én a " bajusz" szőkítőmet használtam rá, leszívta a színt. Köszönöm a tippeket. Még valami ápolószerrel átmegyek az egészen.
2023. jan. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!