Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépből amikor 60 vagy 90...

Mosógépből amikor 60 vagy 90 fokos mosás után kiveszitek a ruhát mennyire meleg?

Figyelt kérdés
Régebbi gépemből ha a 60 vagy 90 fokos mosás után kivettem a ruhát még meleg volt. Elköltöztem és az itt lévő gépből, ha ilyen magas hőfokon mosok miután kiveszem a ruhát hideg. Rossz a mosógépem vajon és kisebb hőmérsékleten mossa vagy ez normális?

2023. márc. 13. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2023. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Miért lenne meleg? A mosási ciklus után még több öblítést is csinál a gép hidegvízzel.

Inkább a régi géppel volt valami, hogy nem öblített, vagy a melegvízre lett kötve.

2023. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az én gépemen (Electrolux) csak at Eco módban mosott ruhák melegek, a többi hideg vízben van átöblítve.
2023. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Mielőtt a gép kinyomja meleg vízet,vissza hűti.
2023. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Öblítés után tudom kivenni a ruhát, olyankor már nem meleg.

Ha meg tudod közben állítani és kiveszed a ruhát épp a mosás után akkor nyilván olyan meleg, mint amilyen vízzel éppen mostad.

2023. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha rendesen kiöblíti a gép a ruhát, akkor nem lesz meleg.

Max egy kicsit langyos, mert az egész mosógépház átmelegszik azért egy 90 fokos mosásnál

2023. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

2-es jól mondja!

A mi gépünk első öblítésnél még meleg vízzel öblít, utána hideggel. Tehát legalább 2-3-szor csaphideg vízzel van átmosva a ruha is meg a mosódob is. Ezek után természetesen hidegnek vagy szinte hidegnek kell lennie a ruhának. Egyetértek 2-essel, neked pont az előző mosógépeddel volt baj.

2023. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi, amikor kivesszük a ruhát az LG mosógépünkből, mindig hideg, akármilyen hőmérsékletet választunk ki. A program során 3 öblítést végez, mindegyiket hideg vízzel, ezért nem csoda, hogy hidegek a ruhák. Lehet, hogy a régi mosógéped fűtött vízben öblített, ezért voltak olyan melegek a ruháid.
2023. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyit felejtettem ki 2 hete, hogy amikor 40 fokos programot használunk, akkor 1400 fordulaton nem tapad a ruha a mosógép dobjára, tehát amikor megáll a forgással, akkor a ruhák leesnek a dob tetejéről. 95 fokos programnál nekem kell leráncigálni a ruhákat a dob körül, még úgy is, hogy a centrifuga után a dob forog egy kicsit, hogy ne legyenek olyan gyűröttek a ruhák. Nem tudom, hogy miért van ez.
2023. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: 95 fokon jellemzően vastag pamut textileket mosol, amik sok vizet magukba szívnak, így centrifugáláskor óriási erővel préselődnek a dob oldalához, és odatapadnak.
2023. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!