Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Alábbiak alapján milyen...

Alábbiak alapján milyen fűkaszát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Egyedül élő 25 éves nő vagyok. Jelenleg sajnos nincs több százezrem fűkaszára. Tegnap a bátyám egy Stihl fűkaszával úgy levágta a füvet, hogy csak na.(Amikor itthon van beszokott segíteni) Ég és föld a különbség a fűnyírós vágás között. Fűnyíróval szoktam, de nagyon nem szeretem. Elég göröngyös itt ott a talaj, sokszor kiesik a kereke vagy le kell állítani és kipiszkálni a füvet és sok helyre nem fér oda.

Fizikailag rendben vagyok tehát nem baj ha egy kicsit van súlya mert tudom tartani.

Ilyeneket nézegettem: [link]

Csak abszolút nem értek hozzá ezért hátha itt tudtok segíteni nekem. :)



2023. máj. 1. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora füvet szeretnél vágni? Hány m2 ?
2023. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

na ez egy jó kérdés

nem kis terület, fűnyíróval kb 2 óra összesen ha nem állok meg (bent és kint)

2023. máj. 1. 12:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas fű, sűrű? Ezeket nem irtad meg
2023. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van olyan rész ahol sűrű, de máshol meg alig nő😅
2023. máj. 1. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Amit linkeltél az nem fűkasza, hanem szegélynyíró, meg egy ipari hulladék szerintem, és azaz oldal is egy vicc, írja hogy gyakran együtt veszik, és oda van rakva egy fűkasza heveder, azt a szegélynyírót rá se lehetne akasztani.

Mennyi pénzed lenne rá max.?

2023. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
50ezer max
2023. máj. 1. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát az nem sok, egyébként elektromosat akarsz, akkumlátoros vagy hosszabbítós, vagy benzines? Én legalább ezt ajánlanám, csak ez 120 ezer forint. [link]
2023. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az mindegy igazából
2023. máj. 1. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Benzines lenne jó arra a területre, lehetőleg minél erősebb (valahol 2LE fölött) kétütemű, ha damillal kell menni, vagy tetszőleges négyütemű, ha 90%-ban jó a kés, és szegélyezni vékonyabb damillal is korrekt lesz. A hajlított szárúakat kerülném, és a D markolatosokat is nagyobb területen. Csak a szarv. Ha nagyon árérzékeny vagy, akkor egy Hecht 1445 lehet még viszonylag erős és stabil, csak ugye hosszabbító kelleni fog. Kés ha követ fog, attól nagyot kap, nincs benne kuplung, így mérlegelj
2023. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Használtan is lehet venni,márkás gépeket.Nem baj ha kisebb teljesítményü,

hisz nem 1 lendülettel kell felét levágni.És a gép súlyát is vedd figyelembe

Meg nagyon fontos a damilfej fordulata.10 ezer már jónak mondható.

A nevek ne tévesszenek meg.Csak a forgalmazók mások,ennek a sok kínai hulladéknak.Ez tömeg termék,ezért olcsóak.Sokat kell eladni belőlük,hogy megérje gyártani.Nem akarom részletezni mennyi költség rakódik rá,mire gazdát talál.De most a válaszom végén megkérdezem,milyen fűkaszát tudsz venni újan kb 20 ezerért.Az ára a minőségét jelzi.

Na nekem is ezt mondta az egyik forgalmazó,mikor vissza vittem 3 hónapi használat után,hogy ez a gép meghalt.De megnyugtatott,ezek hobbi gépek,eladásra készültek,és nem használatra .

2023. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!