Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Párnákat amin alszotok azt ki...

Párnákat amin alszotok azt ki szoktátok mosni? Ha igen milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés

Itt megdöbbenéssel olvastam hogy vannak olyan emberek akik a párnákat nem,hanem csak a huzatot mossák ki.

Szerintem az is koszolódik valamennyire huzaton át is,plusz az atkák is ott vannak.


Ti milyen rendszerességgel mossátok a párnákat?



2023. jún. 13. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod kimosni, aminek bírja az anyaga.
2023. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Évente egyszer, nyáron. Télen esélytelen, hogy megszáradjon, főleg egy nap alatt.
2023. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nyáron melegben mosom csak ki konkrétan a takarókat, párnákat de akkor többször is. Legalább havi egyszer. Hidegebb időben esélytelen, nem száradna ki rendesen. Dobtam már ki párnát emiatt, egyszer elég volt. Nem kockáztatok többet, nem vagyok milliomos, folyton ilyesmiket vásárolni.

Pont nemrég cseréltük le a teljes téli- nyári takarókat, nagypárnákat, kispárnákat, majdnem 24 ezer ft volt 2 embernek.

A huzatokat minden hónapban cseréljük, mossuk, az vékony anyag, könnyen szárad.

2023. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kitana. ***** válasza:
Ki szoktam mosni mindent, a párnákat és a takarókat is, de nem túl gyakran, talán évi 1-2x.
2023. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos a párját kimostam, aaaztán ki is dobhattam..
2023. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!