Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 3 kupak mosószer meg 3 kupak...

3 kupak mosószer meg 3 kupak öblítő sok a ruhákra 40 fokon?

Figyelt kérdés
annyit raktam bele. White and colort raktam bele de van benne fekete is
2023. jún. 21. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
3 adagra valót tettél bele. Gratula!
2023. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem egy kupak is elég.
2023. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva az adagolás.

Egy kupak általában elég.

2023. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ekkorák a kupakok mert azzal lehet 1 adagot kimérni könnyen, ez szükséges a mosáshoz.

De persze lehet, hogy extra nagy mosógéped van és extrém kemény vizetek. Bár akkor is sok lenne.

Miért nem nézed meg a mosószeren és öblítőn levő adagolási utasítást? Még olvasni sem kell mert piktogramokkal mutatják.

Amúgy ne tegyél be együtt fekete meg fehér ruhákat. Abból lesz neked egy csomó szürke.

2023. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát se piktogram se írásban nem láttam mit hogy kellene beletenni.
2023. jún. 21. 08:52
 6/11 A kérdező kommentje:
hát max pazaroltam akkor egy kicsit, de szerintem egytől nem kéne bajuk legyen
2023. jún. 21. 08:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem lesz bajuk. Csak esetleg nem tudja kiöblíteni belőle a mosógép és fura tapintású, kellemetlen lesz az anyaguk.
2023. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az adagolandó mosószer mennyisége a víz keménységétől is függ. A keményhez kell több. A túladagolás nem károsítja a ruhát, de tisztább sem lesz. Több háziasszonytól is, hallom, hogy többet tesz bele, mert az előírttól nem lesz tiszta. Ha mosószer nem elég hatásos, beleöntheti az egészet egyszerre, mit sem számít.
2023. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#9 Igen, sokan nem tudják, hogy a mosószerek legnagyobb része simán csak vízlágyító szer és igen kicsi része az ami a mosást segíti külön vegyületként.

Ezért kellenek a folttisztítók, amik már kifejezetten marhaepét vagy hasonlót tartalmaznak, amik konkrétan foltokra szükségesek - és ezért nem tesznek többet a mosószerekbe ilyen anyagokat, mert általában nincsen rá szükség.

2023. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer olvastam egy tudományos cikket, nem tudom, már hol, szóval ne kérjétek, hogy linkeljem, de rá is kereshettek, na szóval, hogy mosóporból/gélből néhány teáskanálnyi is elég. Én azóta így mosok és ugyanolyan tiszták a ruhák. Ez csak marketing, hogy minél hamarabb újat vegyél. Negyed évente vízkőtelenítsd és nem lesz baj.
2023. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!