Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen eljárással vagy tisztít...

Milyen eljárással vagy tisztítószerrel lehet a női bugyikat folt mentessé tenni? (Nem fehér bugyikról van szó, aminek nem árt ha kiszedi a színét.)

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mosással


Nem érthetö a kérdésed egészen, nekem soha nem volt foltos semmilyen bugyim, föleg nem mosás után

2023. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tisztasági betéttel
2023. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmivel, ha a folyás miatti foltot szeretnéd eltűntetni. Az Kimarja a színét egy idő után.
2023. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Tegyél egy mosogatógép tablettát a gépbe, én a zoknikhoz is rakok, szebbek lesznek.
2023. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Kézzel dörgölöd -előtte kiöblited vízzel, rax rá folyékonyszappant/tusfürdőt, összedörgölöd a két kezeddel; vagy mosószappannal ugyanez a kézzel dörgölés, pl akár nemtom, ecetet rakhac -e a mosólavorba pl áztatással, hogy előtte még pl áztatod

csapból folyó vízzel is moshatod; meg muter használt pár éve valami speckó mosószert, nemtom, mi a neve.


De szóval kézzel be kell dörgölni minél hamarabb mer akkor minél kevésbé szárad bele, de még ha beleszáradt is képes kijönni.

(nemtom 100%-e, de én talán , minthogyha láttam volna ilyen jó eredményt)


Nemtom pontosan, hogy mennyi óráig/napig kell áztatni, de lehet pl elég 1-2 óra. Meg h kell-e ecet a vízbe pl akár esetleg.


(Én nem_értek hozzá, csak leírtam, ami a fejemben volt most.)

2023. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!