Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezt a mosóprt, hogyan kell...

Ezt a mosóprt, hogyan kell használni, ? Por formájában kell önteni az automatamosógép tartályába, be, vagy hígítva a tartályba önteni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 6. 10:18
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
83%

Vannak akik minden mosóport higítva tesznek a gépbe, hogy biztosan feloldódjon.

De nem feltétlen kell higítani.

2023. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. aug. 6. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Simán szórd bele a mosópor rekeszbe, de akár a ruha közé is szórhatod még amikor bepakolod a gépet.

A mosóprogram azért hosszú, hogy a mosószer fel is oldódjon meg hatni is tudjon.

A poroknál néha előfordul, hogy a szemcse megtapad a ruhán valahol, nem oldódik fel, sokan jobban szeretnek folyékony mosószert használni. De ez csak olyan, mint a szappan és folyékony szappan közti különbség. Van aki az egyiket kedveli, van aki a másikat.

És speciel a folyékony mosószert szeretem, könnyebb kezelni. de használtam sokáig mosóport, nem oldottam fel soha előtte és használtam évekig mosókapszulát is. Csak ott meg gyakran a kapszula fala maradt vissza a ruha anyagán. Másnak meg azzal nem volt soha gondja.

2023. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először megpróbálom porral , aztán ha úgy nemjó rá a ruhára,


Először mosok géppel,,


Férfi vagyok, csak így jött össze,


Bekötöm, kötőcsövet, kifolyót, áramot, de hogy tovább mi a bűvölet, most tanulom,,😉

2023. aug. 6. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
A por akár a dobra is mehet.
2023. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!