Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az otthonotokban eltűnt valami, amit sosem vittetek ki onnan?

Figyelt kérdés
Tegnap levettem a pizsama felsőmet, és nem tudom hol van. A fürdőben vagy a szobámban kell lennie, de sehol sincs, szinte mindent feltúrtam. Esélyes, hogy az még valaha előkerül? Egyik kedvencem.
márc. 15. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd meg lesz,ha nem keresed. Többször voltam már igy .
márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minel jobban keresed, annál jobban nem lesz meg. 🤣

Mindig így van.

Nekem egy pólóm volt igy, sokáig nem volt meg, majd egyszer csak elkerülult a paplanhuzatbol. Mai napig nem értem hogy került oda 😅

márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 vicces, mert én is néztem a paplanhuzatban😂😂😂
márc. 15. 22:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még gyerekekkoromban tűnt el így egy vékony melegítőm. Már tényleg ott tartott a család, hogy közösen halucináltunk egy rózsaszín melegítőnadrágot, amikor hónapokkal később mellett, meg a magyarázat is hozzá. Anyukám kórházban volt, keresztanyám jött át segíteni apukámnak, aki véletlenül úgy hajtotta össze egy vastag téli nadrágomat a szárítóról, hogy belehajtotta a melegítőt. Kívülről így nem látszott, hol van, aztán jött a jobb idő és nem vettem ki a vastag nadrágot se. 😂
márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyneműk, takarók szeretik eltüntetni a tobbi ruhaneműt, ez tuti😁
márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sapkám tűnt így el. Mindenhol kerestem, majd több mint egy év múlva találtam meg egy szekrényben, amit sosem szoktam kinyitni, mert nem is férek hozzá, mindig elé van pakolva valami.
márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2022 tele óta kerestem a lányom egyik pizsama nadrágját, ma láttam meg véletlenül az egyik játékos ládájában...
márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nálam általában a tuti helyre tett dolgok okoznak fejtörést mert elfeledkezem róla és amikor kellene sehol nem találom. Amikor előkerülnek már tudom, hogy én tettem oda. A szemüvegeimet napi szinten keresgélem de ezeket mindig megtalálom idővel, szerencsére vannak tartalékok is de azok is eltűnnek néha. A konyhai eszközök is sokszor kalandoznak erre arra főleg a kiskanalak, pedig fix helye van mindennek.Nemrég vettem 6db kiskanalat de már csak egy van a tartóban.:D Nyilván ezek megvannak valahol, csak amikor kellene akkor alig tudok összeszedni párat innen-onnan.
márc. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk tobbnyire az egyik mano behuzza a cuccokat a butorok moge. Ott meg megneznem
márc. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, a főcím kérdése alapján akartam írni, hogy nézz bele a porszívó porzsákjába, mert mi mindent ott találunk meg, de szerintem a felsőd nem ott lesz :D
márc. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!