Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egy táskát kézimosással...

Ha egy táskát kézimosással lehet csak kimosni, betehetem a mosógépbe kézimosás programra?

Figyelt kérdés

Decathlonos hátizsák, eléggé koszos a világosabb részein.

A mosógépemben van kézimosás program, ami annyit tesz, hogy nem forgatja a ruhát, hanem fél percenként kicsit megmozdítja a dobot. Ha ebbe kimosnám a táskát, lenne baja? Centrifugálni szabad?

Linkelek egy képet a cimkéről: [link]

A kézimosó szimbólum alatt az azt jelentené, hogy kézmeleg legyen a víz?


ápr. 9. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátizsák esetében, akármit is írnak, én beteszem rövid mosás programra centri nélkül 30C ra. Neked is ezt javaslom,de a kezitől, biztos nem lesz baja.

Ezalol a top, viszonylag merev hátizsákom kivétel. Egyik motoros Kriega, másik Samsonite . Ezeket csak nedves ronggyal törlöm át.

ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Néztem a gépben 40 fok 40 perc, 20 fok 35 perc és 15 fok 30 perces program van. Ha 20 fokra teszem, az is feloldja a koszt róla? Kapszulát használok elvileg 20 foktól használható.

Szerintem a táska hátában karton lehet vagy valami keményebb anyag, de centrizni akkor nem is fogom.

ápr. 9. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom decathlonos táskánkat sima pamut programon mosom, eddig köszönik, jól vannak.
ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a címkét, ebben is kézit ír benne, az enyém 2 éves, párom vagy 4 éve használja, az övé keményített is.

3-as voltam

ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kézimosás lényege az amit írtál, hogy ne forgassa megy dörzsölje annyit a dobban a mosógép, mint egy rendes mosóporgramnál.

Az OK, hogy ezt nem teszi, de valóban ki is tisztítja közben? Érdemes betenni miatta a mosógépbe, mikor 3 perc alatt egy szivaccsal meg kevés mosószerrel te is simán át tudod mosni kívül belül azt a kis táskát és kiöblítve kész is?

ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2# 30 fokon mosnám
ápr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz mosógépben valószínű nem lesz semmi baja.
ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!