Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit kell csinálni akkor ha a...

Mit kell csinálni akkor ha a felültöltős mosogép (wirlpool) tatályábol (öblitö) kifolyik az öblitö és ha kész a program tele van vizzel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az en eloltoltosom is ezt csinalja.
2010. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia,nekem felültöltös van,és már tettem bele sósavat hátha az segit:)
2010. nov. 10. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki a helyéről a mosóporos fiókot, az öblítő rész belső végén van egy kis kupak, azt húzd le, és tisztítsd ki, valamint a kis csövet is, amire rá volt dugva.

(Én régi fogkefével egész jó eredményt szoktam elérni)

Ha kész szereld össze, és jó lesz!

2010. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elöltöltőst olvastam de gondolom a feültöltőst is szét lehet szedni tisztításhoz!
2010. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
majdnem az összes mosógép ezt csinálja xdxd szedd le a tartályt és áztasd be vizkőoldós vízbe hagyd álni majd jól öblítsd ki vissza a helyére haa mosógéped gumia is koszos már akkor zuhanyróza hipós rogy törölgesd át tána öblítsd le zuhannyal utána szivttyúzás program ha késsz felnyitod bele 1 teljes adagnyi mosópor és kis hipót vagy cloroxot is tegyél a dobba neki és indítsd el 1 60 fokos programon hipóbol 100 ml mosóporból 1 teljes adagnyi be a dobba öblitőt ne rakj bele azt indítsd olyan szép és jó lessz a gép h csak na!!!
2010. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. nov. 12. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

A tartályba, vagy a gépbe tettél sósavat???

Mert a gépben bizony szétmar minden gumis dolgot!!

2010. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a tartályba,de nem sokáig.Tudom,hogy veszélyes!
2010. nov. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!