Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol találnék heti 1x-i alkalom...

Hol találnék heti 1x-i alkalomra megbízható, alapos takarítónőt?

Figyelt kérdés

2-3 óráról lenne kb szó, én hamarosan szülök ezért már nem bírom a takarítást úgy csinálni ahogyan kellen. Szülés után meg aztán 2 gyerekkel pláne gondom lenne.

Szigetszentmiklós


2010. dec. 7. 15:24
 1/7 anonim válasza:
30%

A pestiek-és pest-megyeiek a szó átvitt(és néha a szó szoros) értelmében is teljesen ki fognak fosztani.


Karcagon van egy csomó jóravaló, munkára kész becsületes asszony, de messze van.

2010. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak referenciával fogadj be bárkit is, vagyis ismerősöktől(fodrásznál,kozmetikusnál,a piacos néninél, az óvodában, a munkahelyi főnöködnél, vagy a nőgyógyászodnál...vagyis ott, ahol úgy itéled meg, hogy jár hozzájuk segítség) kérdezd meg, náluk ki takarít, tudnak-e ajánlani, mert segítség kellene.A neten pl. én innen az ország másik végéből hiába ajánlom a Manci nénit..
2010. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy honnan vetted, hogy a "pestiek" ki fogják fosztani.

Sok normális vállalkozás van akik takarítanak vagy válassz egy olyat akinek múltja van, vagy tényleg ismerős ajánlása alapján.

2010. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ismerőstől szerettem volna, de akinek van az messze van. Sajnos nagyon nehéz megbízható takarítónőt keresni, kicsit olyan mint a nőgyógyász. Bár én nem hagynám egyedül, a gyerekekkel foglalkoznék közben.
2010. dec. 7. 16:46
 5/7 anonim válasza:
én szívesen elmennék neked takarítani,de 2hét múlva szülök:):).pedig még helyben is vagyok.:)
2010. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na tessék, nekem még van 29 napom és itt rinyálok, Te meg még másnnak is takarítanál....:OD

Nekem egy állandó házinéni kellene és vmiért ráadásúl az idősebbek felé húz a szívem, hogy ne érezzem magam szarúl :OD

2010. dec. 8. 13:30
 7/7 anonim válasza:
ha még keresel takarítót én tudok egyet.helyben is van szerintem nem is drága.én dolgoztam vele.
2010. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!