Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen töltetű párnát érdemes...

Milyen töltetű párnát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék már végre egy olyan párnát venni, ami nem lapul le rögtön ha ráfekszik az ember, vagy legalább mindig fel lehet verni eredeti alakjára. Tollpárnát érdemes venni, vagy milyen lenne a leg jobb? Nem baj ha drágább kategóriájú, már az sem igen érdekel.
2011. jan. 8. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha toll párnát szeretnél, akkor az Ikea-ban nézz körül, ott jók vannak. Poliészter töltetű, mosható párnákat meg én a Metro-ban vettem.
2011. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a tönkölypárna vált be. Kicsit furcsa eleinte, hogy hangja van, kicsit csörgős-zörgős, de csak első alváskor tűnik fel.

Nagyon jó az alvás rajta, nem fekszi el az ember a nyakát, nyáron a melegben sem izzad a fejünk. Korábban rendszeresen fejfájással ébredtem, sok mindent kipróbáltam, végül utolsó lehetőségnek vettem tönkölypárnát. Nem reklám, igazság, azóta nem ébredek fejfájásra. Felveszi a fej, a nyak formáját, ahogy gördülnek a tönkölyhéj darabok a huzatban. Állítólag nagyon sok jótékony hatása van, de nekem elég, hogy jól alszom. Kipróbálták a gyerekeim is, azóta ők is ilyenen alszanak. Mondjuk mázlim volt, mikor nekik vettem, mert egyet fizet kettőt kap akcióban tudtam nekik megvenni.

Lehet, hogy nem mindenkinek jó, de nálunk nagyon bevált.

2011. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a memóriahabos.
2011. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A tönköly párna van nagy méretben is, vagy csak kicsiben? Idáig 40x50cm-est találtam. Érdemes tovább keresni, vagy nem, mert úgysem találok nagyobbat?:)

2011. jan. 8. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen méretekben kapható, nekünk az a fél nagypárna nagyságú van. Mikor vettem, nem néztem a méreteket, de 50x70-es biztos kapható. Érdemes a google-n utánanézni.
2011. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azóta én is rátaláltam erre a méretre is:)

Fórumokat is kerestem a témában, és mivel mindenhol jót írtak róla nagyon kevés kivétellel, meg is rendeltem.:)

Köszi a tanácsot.

2011. jan. 9. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:

Aki a tönkölypárnát ajánlotta, annak szeretném megköszönni. Nagyon jó! Szuper! Imádom!

elnézést, persze mindenkinek szeretném megköszönni az adott tanácsát.

2011. febr. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!