Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Narancsszínű pulcsit összefogt...

Narancsszínű pulcsit összefogta a sötétkék nadrág mosás közben, hogy tudom kiszedni belőle? Mivel, mi jó rá? Áztassam valamiben? Vagy újramosás? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Ne írjátok a színfogó kendőt, mert azzal utólag sz.rra se megyek, és nem én tehetek az elb.szott mosásról!!! Lécci sürgős válasz kéne!!! Köszi!!!
2011. jan. 30. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Halkan megsúgom, hogy a színfogó kendő csak urban legend, magyarul sz@rt se ért volna akkor se, ha berakjátok mosáskor... Sok jóval nem biztatnálak, de elég meleg vízbe áztasd (ne forróba, nehogy összemenjen), tegyél bele mosóport, és jó sok Vanisht. Hagyd ázni legalább 1 órát, időnként dörzsölgesd meg. Ha a színes ruhákhoz való Vanish nem használt, próbáld a fehérekhez valót, de csak kicsit tegyél az áztatóvízbe (új áztatóvízbe). Ha látod, hogy nem igazán sikeres a projekt, akkor önts még bele fehér ruhákhoz való Vanisht. Sok sikert!

Ja, még egy mentőötlet. Tintánál beválik, filcnél is, itt nem tudom. Ha a fentiek nem használnak, áztasd tejbe. Tudom, hogy hülyén hangzik, de szerintem most nincs vesztenivalód. Felteszem, ezzel is elboldogul. Lehet, ezzel kezdeném, tej biztos van otthon, és csak akkor kéne pénzt költeni meg rohangálni, ha nem válik be.

2011. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Millió kösziiii! Kipróbálom a tejet, csak nehogy leszidjanak érte! :D

Ha az nem jön be akkor a többit. Kaptam még egy tippet, hogy a sima folttisztító is jó rá. Most bedobtam még egyszer mosni és kiderül hogy mi lesz... nagyon reménykedem, de újra csak köszi a tippeket! :)

2011. jan. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!