Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Babám imádja a narancsot, de...

Babám imádja a narancsot, de nem tudom kimosni a ruháit, nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés
átdörzsölöm venish szappannal, ariel folteltávolítóval mosás után mégis foltos marad a ruha :S hiába használok előkét csak összekeni magát :) :(
2011. febr. 11. 16:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Igen ismerős, én már szép ruhát olyankor rá se adok, nekem csak az egyből utána levetkőztetés és ruha beáztatása jön be ha kicsit is hagyom beleszáradni már esélytelen hogy kijöjjön. Nekünk most vannak direkt mandarin-narancsevős foltos pólóink..

Ciki nem ciki de csak abban etetem ilyesmivel mivel megelégeltem hogy a szebbnél szebb ruhái mennek tönkre emiatt.

Önálló evésről meg nem akarom leszoktatni.

2011. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Erről az a családi sztori jutott eszembe, amikor a nagynénémről mesélték, hogy ő a két ikergyerekét kizárólag a fürdőkádban volt hajlandó etetni. Teljesen praktikus, előtte levetkőzteted, aztán nyugodtan kenje össze magát :) Utána meg fürdés :)

Ennek volt később a továbbfejlesztett változata az esőkabátban történő etetés. Mindhármuknak :D

2011. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!