Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség! Szakács a fiam....

Segítség! Szakács a fiam. Mivel tudom a foltokat (zsír, paprika, stb. ) kimosni a ruháiból? Trisó, Clorox és folyékony Ariel keverékét használom a fehérekhez, a nadrághoz csak Trisó-t és Ariel-t 60 fok Celsiuson. Mégis minden foltos marad!

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az auchannak van egy saját márkás folteltávolítója, fehér és színes ruhákhoz egyaránt jó, olyan mint a vanish, csak kevesebb, mint fele annyiért: 800,- Ft körül van egy 2 literes flakon. Ezt a folyadékot egyenesen ráöntöd a foltra és rendes mosásra berakod a gépbe, akkor szépen kijönnek a foltok. Kisgyerekek partedliját meg a terítőket, konyharuhákat szoktam így mosni, szépek, foltmentesek. Régi, "begyógyult" foltokkal nem mindig működik, de az 1-2 napos, még kezeletlen mocskot kiszedi.
2011. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a mixek csak lerontják egymás hatását!
2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amway pre-wash spray.Mindent visz,régi foltot is,pirospaprikásat,beszáradtat,mindent.Nem olcsó,de nagyon megéri az árát.
2011. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!