Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér pöttyös marad a mosogató...

Fehér pöttyös marad a mosogatógépben az edény! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam(extra szárítás,kevesebb ill.több öblítőszer,sóadagolás állítgatása)és mindenből jó minőséget használok(somat).Mégis,mintha egy fátyolos réteg képződne az edényeken!
2011. márc. 16. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kéne mosni a mosogatógépet, mert egy idő után "elkoszolódik" (hamarabb, ha só nélkül használod) én 2deci erős ecetet szoktam önteni bele és üresen elindítok egy programot.

lehet tisztítógéleket is kapni, kb 2000 forintért, azzal is üresen kell átmosni, szerintem az ecet ugyanolyan jó.

2011. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most van a héten mosogatógép tisztító a lidl-ben 2 adag 600 Ft
2011. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De már mosogatógép tisztítóval is kitakarítottam(calgonit),de semmi változás...
2011. márc. 17. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy egy kifacsart citromot tegyél a gépbe. Nálunk elég sok citrom fogy, úgyhogy mindig van friss. Csodálatos citromillat is lesz és cseppmentesre, ragyogóra mosódnak az edények.
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!