Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik kézi morzsa+porszívót...

Melyik kézi morzsa+porszívót érdemes megvenni? Márkára gondolok?

Figyelt kérdés

Akinek van, melyik vált be? Napi takarításhoz kellene és nem nagy takarításhoz, tehát csak a napi koszt(por,kutyaszőr stb.) felszedni vele. Melyik elég erős ehhez?? Laminált padlóm van és pár szőnyeg, azokról kell eltávolítani.

Várom a tapasztalatokat.Az ár is számít persze:)

Az imetec ha van valakinek az, hogy szuperál??


2011. júl. 7. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk elektrolux van, kb 1 éve vettük, mert nem akartam minden nap elővenni a nagy porszívót.

Imádom, csodálatos, fantasztikus, ódákat tudnék regélni róla. Aki ezt feltalálta, az okos volt.

Arra viszont figyelni kell, hogy kb 70-80 m2-t tud egyszerre az akumulátor miatt feltakarítani, utána lemerül, de 1-2 óra múlva újra lehet használni. Szőnyeket, parkettát, követ egyaránt szépen feltakarít.

A miénkből ki lehet szedni külön a morzsaporszívót, azzal a babám etetőszékét szoktam takarítani.

ilyen:

[link]

2011. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hány W-os??

Köszi:)

2011. júl. 8. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, a papírjait valahova elraktuk, a gépre nincs ráírva, megnéztem.:(

De jó erősen szív!

2011. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az a bajuk veluk, hogy kb egy evig jo az akumulator, utana eldobhatod. 4 volt, tobbet nem veszek, csak drotosat.
2011. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom nincs jobb dolgod éjszaka mint ilyen válaszokkal kiélni magad...nevetséges vagy:)
2011. júl. 20. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Mi a baj? Milyen valasszal? Megirtam, amit en tapasztaltam. Itt nincs ejszaka, 10 oraval elorebb vagyok mint Ti. Mondjuk ha az is lenne, semmi kozod nem lenne hozza, igaz?

2011. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"FromOz" -nak!


Nem Neked szólt a kérdező megjegyzése. Volt egy furcsa, elmebeteg hozzászólás valakitől, nem is értettem, valaki morzsálódó kézről írt, azt hiszem. Goromba és egyáltalán nem volt vicces. Már törölték a moderátorok, biztosan nem olvastad.

Én az Elektroluxos vagyok.

Azért vettük ezt a típust, mert egy ismerősöm minden nap használja már 3 éve, és semmi baja. Nem kellett akkut cserélniük eddig.

Remélem nekünk sem kell majd, igaz, még csak 1 éve van meg.

2011. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
OK. Itt is nagyon megy az Eletrolux. Nincs is veluk semmi bajom, de nalam az elemek az akkuk nem tartanak sokaig. Lehet a legelso toltesnel van a baj? Amugy, egyszer mergemben visszavittem az uzletbe. Megmutattak a garancia papirt, akkuk altalaban egy evig tartosak, ennyire is van garancia, legalabbis az akkukra nezve.
2011. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!