Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használhatom így a "MESTER"...

Használhatom így a "MESTER" Purhabot?

Figyelt kérdés

Az erkélyajtónál és ablaknál kisebb nagyobb rések vannak.


- A szigetelést megoldhatom úgy, hogy nem közvetlenül a résbe fújom a habot, hanem kifújom valahova és onnan valamilyen eszközzel belekenem, elegyengetem a habot???


- Ha használni kezdek egy purhabot, akkor az egészet el kell használnom, vagy pedig használhatom 2 hét múlva is akár??? Szóval nem fog beszáradni, ha kitakarítom rendesen a fúvócsövet??


2011. okt. 15. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első megoldásnak nem látom sok értelmét (?). A purhabnak az a lényege, hogy a résbe nyomod bele ott megdagad így látja el a tömítő funkciót. Ez a kívülről belekenegetem nem tudom mennyire hatásos. Én ajánlanám a normál hazsnálatot.


Második kérdés: nem kell felhazsnálnod, csak a csövét takarítsd ki, a többi használható marad.

2011. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:

- Igen.

- Igen, de a szelepet is tisztítsd ki nitrohígítóval vagy acetonnal. Viszont a purhabot egyalkalmasra találták ki. :)

2011. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
* Na, szóval használhatod másodszor is, erre vonatkozott az igen-em.
2011. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor kell valami szűkítőt tennem a cső végére, mert elég vastagnak tűnik a maga kb. 7mm-es átmérőjével. Sajnos még használtam ilyet, ezért kérdezek ennyit!


- Úgy működik, mint egy sima spray doboz? Minél jobban nyomom, annál nagyobb a nyomás??

- Azt lehet tudni, hogy a kinyomott térfogata kb. hány százalékkal duzzad meg?

2011. okt. 15. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen ez is olyan mint egy dezodor, megnyomod, és jön belőle az anyag.

A duzzadása gyakorlatilag lényegtelen belenyomod megduzzad hagyod megaszáradni akár másnapig is és ami feleslegesen kijött, azt levágod egy késsel.

Nem érdemes fukarkodni vele, job belenyomni és utána majd levágod, mert ha kevés lett utána nehéz már belenyomni rendesen.

2011. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!