Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosógélből elég általáno...

Ariel mosógélből elég általánosan 100ml egy teljes töltethez?

Figyelt kérdés

"Mountain spring"-et vettem, ehhez nem kell plusz öblítő ?

Illatosak lesznek a ruhák ?


2011. dec. 22. 12:02
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha ugye nem rakok bele öblítőt, akkor a program sima vízzel fogja "öblíteni" akkor nem megy el az illat ?
2011. dec. 22. 12:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Kell öblítő, hacsak nem tartod problémának, hogy kissé durva lesz az anyag mosás után. Az illata ilyenkor marad. Mekkora mennyiség a teljes töltet? Mennyire kemény a víz? Mennyire szennyes a ruha?
2011. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

~4kg

Fogalmam sincs, hogy milyen kemény a víz

A ruhák nem kifejezetten koszosak :)

2011. dec. 22. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor elég a fele. Általában a gyártók szeretnek többet töltetni a gépbe, hogy jobban menjen a termék.
2011. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
50 ml elég lenne ?
2011. dec. 22. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 30 ml-t szoktam belerakni, csak akkor nem elég, ha túltömöd a dobot. Vagy ha nagyon koszosak a ruhák.

Az illata attól függ, mit szoktál meg, mit szeretsz. Én az öblítőket fojtósnak érzem, az ariel illatát imádom. De ha te öblítőhöz szoktál, akkor lehet, hogy gyengének fogod találni.

2011. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!