Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan, milyen módszerrel...

Hogyan, milyen módszerrel lehetne kitakarítani egy fehér, inkább krém színű szőnyeget?

Figyelt kérdés
Jöhet házi praktika és vegyszer is. Eléggé el van koszolódva, de szeretném megmenteni. Köszi
2009. jún. 15. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Régi módszer,de nálam bevált.Jól porszívózd ki,utána ecettel (,esetleg egy kicsi vízzel higíthatod )jól átdörgölni.Kicsit fáradságos,de eredményes.Jobb,mint a vegyszerek.Ha kétségeid vannak,először egy kis darabon próbáld ki.Jó munkát!
2009. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ki fogom próbálni. Én is gondolkoztam az eceten, mert nagyon sok mindenre ezt használom (fürdő, konyha), de nem tudtam, hogy szőnyegre is lehet :) Sztem egy héten belül kipróbálom.

Akinek esetleg van még valami tuti tippje, ossza meg velem, hátha az ecet nem elég ehhez a szennyeződéshez :S:(

2009. jún. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!