Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek Singer varrógép vagy...

Akinek Singer varrógép vagy ehhez hasonlója van válaszolnál? , ami Tescóban Auchan vagy Media Markt, ban vannak jól varrnak, arra gondolok, ha felhajtani akarok egy nadrágot vastag anyagot tud rendesen varrni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Vastag anyagot (farmert) a háztartási gépekkel nem lehet varrni. Ahhoz ipari gép kell.

De varrógépet ne vegyél a Tescoban,csak műszaki üzletben.

Ott szaktanácsot is adnak,és jótállást .

2012. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem régi gépem van tiszta vas és nem tudja varrni a vastag anyagot.Ez ilyen asztali nem ipari.
2012. ápr. 12. 22:09
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. ápr. 12. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jótállást mindenhol adnak nemcsak a szaküzletekben, a Tescoban is.

Minden boltban (a szaküzletekben is) azt ajánlják amelyik nekik van és a hasznuk is a legnagyobb rajta.

Háztartási géppel is lehet vastag anyagot varrni.

Nekem Privileg gépem van (asztali, még anno a Qelle-ből rendeltem vagy 15 éve) és fel tudom vele hajtani a farmerokat, megvarrja a munkás ruhákat (munkaruházatot) és a kabátokat is.

2012. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,nekem VERITAS van,megnéztem jóoban nem tiszta vas, van műanyag és rajta ,sokszor nem tudom megvarrni a vastag farmert.
2012. ápr. 13. 10:56
 6/9 A kérdező kommentje:
és ami behajtható egy szekrénybe ,nagyon régi gondolom az varja vajon a vastag anyagot?
2012. ápr. 13. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthon nekünk műanyag van, szabó mester rokonnak is van otthoni gépe, de az a mienkénél strapabíróbb, de mégsem bivalyerős. A farmereket mindig bent a cégnél varrta, szóval ahhoz nem egy 'mezei' gép kell...
2012. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem Husqvarna varrógépen van, műanyag. Fel tudom vele varrnia a farmerek szárát és vastag anyagot is visz. A tű vastagságán múlik inkább a dolog. Meg a farmert, ahol a nadrág szára össze van varrva, felhajtod és kicsit megkalapálod az anyagot mielőtt felvarrod, akkor könnyebb. És ha vastagabb részhez érsz varrás közben, akkor lassabban varrjál, esetleg kézzel tekerd át.

Egyébként én vettem a Tecsoban annak idején tisztázógépet (Brother a márkája) és semmi baja, tökéletesen működik.

2012. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. ápr. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!