Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel törlitek le naponta a...

Mivel törlitek le naponta a mosdót?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy rendszeresen fogom törölni a mosdót és akkor sosem lesz annyira vízköves-trutyis, hogy már semmi kedvem hozzányúlni. Ti mivel törlitek le naponta? Valami fertőtlenítő-tisztítószerre gondoltam, ami már valakinél bevált. Köszi a tippeket!

2012. ápr. 14. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Van sokféle spray-s termék, én a Lidl saját márkását szoktam. Nekem az vált be. Befújom a kagylót, csaptelepet, leöblítem és kész is. Kb. 2 perc.

Amúgy hogyhogy "trutyis"?:) Ha nem is naponta, de takarítod, nem lehet trutyis.

2012. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha naponta törlöd, akkor nem muszáj tisztítószer. Én tartok mellette egy szivacskendőt, azzal törlöm le. Meg fürdés után a csempét is, így alig marad vízköves.
2012. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

nekem pont akkor van több kedvem hozzányúlni, ha már ott van rajta az egy hetes lerakódás.

a franc se fogja törölgetni, heti 10 perces takarítással teljesen tiszta lesz. felesleges naponta 10x vegyszerezni, mert iszonyat nagy pazarlás. heti 1 alapos takarítás és kész.

2012. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Első vagyok. A takarítás nem kedv kérdése. Hanem igény (és idő). Inkább csinálom gyakran, mintsem egyszer is beégjek egy váratlan vendég előtt, vagy a fél hétvégét trutyi vakargatással kelljen töltenem. Na de ki így, ki úgy.
2012. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pennyiben lehet kapni nedves törlőkendő, azzal takarítok mindent.Bref, azt hiszem az a neve.
2012. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

trutyi alatt a nem vízkő miatti koszokat értettem, én sem tudom mitől lesznek, de lesznek időnként. Nademajd most, ha naponta törölgetem, nem lesznek :D

2012. ápr. 16. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A trutyi az szerintem a szappan+víz+por keveréke. Esetenként kis fogkrém is, de félni semmiképp nem kell tőle :)
2012. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!