Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Baumaxban mennyibe kerül a...

Baumaxban mennyibe kerül a takaritógép kölcsönzés?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobban jársz, ha veszel egy ilyen gépet.

Vettem én is egy Philipset a Corában 50.000,-Ftért. Olyan ereje van, hogy alig tudom tolni, amikor szárítja a szőnyeget.


Ötletnek, ha kicsit koszosabb a szőnyeg, akkor érdemes a tisztítás előtt mosógépbe való nem habzó ruha mosószer oldattal alaposan bespriccelni a szőnyeget, hadd csucsogjon. (próbáltam a hozzá adott vegyszerrel de az semmit nem ért) Miután kicsit (egy órát)ázott a mosópor oldatban, azután lehet a takarító géppel vissza szívatni a szőnyegben lévő mosószeres nedvességet úgy, hogy a tartályból nyomod hozzá a tiszta vizet és azzal kiöblíted belőle a mosószerrel együtt a koszt is.


Az átlátszó szívó fejen keresztül lehet látni mennyire szennyezett a víz amit visszaszívsz és esetleg meg lehet ismételni a tiszta vizes öblítést. Akár úgy, hogy megint gép nélkül bespricceled előre a szőnyeget és a géppel vissza szívod a koszos vizet.


Az üvegszerűen átlátszó szívó fej a Philipsnél van meg, a többi típust nem ismerem.

2012. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá kell tennem, hogy ez a szőnyeg már nagyon koszos volt. Ráborult cserepes virágból föld és régen nem volt tisztítva.


Ha csak fel kell frissíteni, arra lehet, hogy elég gyengébb szer és a saját víz adagolójából kipermetezett folyadék visszaszívása is.


Azt magadnak kell megítélni, hogy tényleg koszos, vagy csak kicsit kell átöblíteni mert ráömlött egy cukros tea vagy egy üveg kóla, ami másképp nem jön ki.

2012. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ha lenne 50 rugója már vett volna.....hivd fel őket és kérdezd meg!!!!az a biztos./még olcsó a telefon!!/
2012. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
www.claritas.hu szerintem érdemes egy próbát tennináluk, nem vizes hanem habos rendszert használnak, külön jó mert hamarabb szárad és nem áztatja szét a szövetet!:)
2012. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!