Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet egy szakács...

Mivel lehet egy szakács ruhájából kimosni a zsír és ételfoltokat?

Figyelt kérdés

Hypó, Clorox, Flóraszept, Ariel folteltávolító kipróbálva.

Ariel és Persil gold mosóporok kipróbálva!

Van valakinek ötlete?


2009. júl. 28. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én az ételfoltot először sima konyhai mosogatószerrel bekenem, kézzel átmosom, majd utána teszem be a gépbe. A zsír általában kijön, a baj a paprikával van, az clorox.
2009. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Zsíros,főleg paprikás foltokat én úgy szoktam eltüntetni,hogy kimosom a ruhát normálisan,semmi extra és nedvesen kirakom a tűző napra és az eltünteti a foltokat!Nekem bevált,szerintem egy próbát neked is megér.Fontos hogy a nap érje a foltot!Ne a sűrűre megpakolt ruhaszárítóra tedd,hanem inkább terítsd a tetejére.Majd írd meg hogy sikerült e,ha egyáltalán kipróbálod.
2009. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én szintén mosogatószert használok, töményen teszek a foltra, átdörzsölöm egy kicsit, majd megy a gépbe, min. 50 fokra. Nem mindig jön ki első mosásra, de már akkor is jelentősen halványul.
2009. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg egy éjszakára mosószódába áztatni. Másnap mosás előtt a foltokat megdörzsölni és mosószódával (ha fehér,akkorplussz még szódabikarbónával) kimosni, ecettel öblíteni.

Állítólag a hideg zsíroldó is jó: befújod vele a foltot, kicsit hagyod hatni, kiöblíted a ruhából és rögtön mosod.

Ha beválik valamelyik, írd meg, hogy mi lett jó!

2009. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Fehéret 95 fokon lehet mosni,Tegyél Wanish-t a mosoporhoz,plussz elötte àztasd be hypoba.
2009. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazán jó ötleteitek vannak.

Szép sorba mindet ki fogom próbálni, az eredménnyel majd jelentkezem.

2009. júl. 29. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Rendesen le lettem pontozva a mosás után,napra kitett nedves ruhás válaszomért.Köszönöm,pedig nem rosszból írtam.Nekem bevált,más meg vegye a drága mosóporokat,folttisztítókat és próbálkozzon.
2009. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy lepontoztak.

Családi házban lakom, nyáron mindig kint az udvaron teregetek, én megfigyelem, hogy nálam működik-e.

2009. aug. 4. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,azért nem vettem ám nagyon a szívemre,hogy nem nyerte el egyesek tetszését a válaszom!:-)Mindenesetre próbáld ki,én ezen a héten is megtettem már és a pörivel leevett pólómból,mosás után a még látszó folt szépen eltűnt pár óra "napoztatás" után.
2009. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!