Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez a folyékony Ariel eredeti...

Ez a folyékony Ariel eredeti szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég gyanús áron jutottunk hozzá, és még szavatossági idő sincs rajta, de amúgy a csomagolás eredetinek tűnik. Hogy tudom megállapítani, hogy fel van-e sózva?


[link]



2012. szept. 17. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol vetted? Üzletben? Nem merik kockáztatni a hamisítványt, nagy a lebukás és komoly a büntetés veszély!


Vatera, fekete piac?


Olcsó húsnak híg a leve :-((

2012. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yukióóóó ***** válasza:
ezt így nem lehet meg mondani de , ha ki tudod önteni az egészet és bele nézni az aljára és fekete homok vagy só vagy vmi nem oda illő cucc van benne akkor hamisítvány , én bele szaladtam egy ilyenbe nagyon olcsó volt és a fehér ruháink mind szürkék lettek, és nem lehetett ki fehéríteni egyiket sem : de ha multinál vetted biztos eredeti ők ahogy az előttem szóló mondta nem merik be kockáztatni a hamisat ! de a kapszulát még nem tudják hamisítani én is azt veszem !!!
2012. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyukám vette a munkahelyén, valamelyik kolléga kapcsolata terítette náluk... :D Én alapból nem vennék így, mert elég nagy az esélye, hogy ilyen áron nem az eredeti termék található a csomagolásban. Persze meg van az esélye, hogy "kamionról leesett" mosógélről van szó, amit természetesen az eladó is hangoztatott, de ezekben én nem igazán tudok megbízni.
2012. szept. 24. 02:13
 4/5 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló: Köszönöm az ötletet, elég triviális pedig, de én mégsem gondoltam rá! :) Szerintem délután már ki is öntöm egy másik flakonba, kíváncsi vagyok. Majd megírom a fejleményt! :)
2012. szept. 24. 02:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamis. Vegyél ilyet akár melyik multiba. Ha hamis akkor a mosógéped megy tönkre, ha eredeti akkor meg orgazdaság. Felmosni jó lesz, gyorsan szárad a só miatt.
2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!